NOVI INTENZIVNI FLOORTIME TRENING U BEOGRADU, 23. i 24. okt, 2019.

Intenzivni Floortime Trening – STAGE 2

THE GREENSPAN FLOORTIME APPROACH™

Intenzivni Floortime Trening za procenu, rad i praćenje razvoja dece s teškoćama u razvoju – STAGE 2

Predavač Tim Bleecker, suosnivač i direktor The Floortime Centra USA.

Mesto i vreme održavanja: Beograd, 23 i 24. oktobar 2019.godine (23 i 24.10.2019.-sreda i četvrtak)

Organizatori: LOGOPOLIS MILICA VAKIĆ DOO Beograd

Udruženje „ANA“, Beograd

Udruga „Belinda Dobrec“, Rijeka

OSNOVNE INFORMACIJE O TRENINGU

Intenzivni trening Floortime pristupa™ sastoji se od dva dana treninga i video poziva jednom mesečno kroz celu godinu. Broj polaznika je ograničen. Certifikat ovog treninga osposobljava polaznike za korišćenje Floortime pristupa™ u svakodnevnom radu. Svi polaznici koji dobiju certifikat će biti objavljeni na web stranici Floortime centra.

Polaznici intenzivnog treninga će:

• dobiti detaljna saznanja o Floortime pristupu i naučiti kako isti primjenjivati u radu s decom s poteškoćama u razvoju
  • učestvovati u direktnoj evaluaciji i praktičnom prikazu provođenja iste
  • izvoditi Floortime seanse pod mentorstvom predavača i uputstvima u realnom vremenu
  • postati Floortime terapeuti po THE GREENSPAN FLOORTIME APPROACH™ pristupu s međunarodnim certifikatom

Celokupni trening se realizuje na engleskom jeziku.

USLOVI ZA PRIJAVU

Polaznici intenzivnog treninga moraju:

• biti stariji od 18 godina
  • vrlo dobro se koristiti engleskim jezikom
  • biti stručnjaci ( logopedi, defektolozi, edukatori, rehabilitatori, psiholozi, lekari, fizioterapeuti, radni terapeuti,…) koji imaju barem dve godine iskustva u radu s decom
  • imati potvrdu o završenom uvodnom treningu (učestvovanje na nekoj od prethodno održanih Floortime konferencija) ili završen online The Greenspan Floortime Approach kurs
  • imati znanja o 6 osnovnih i 3 napredna razvojna miljokaza
  • poslati biografiju na engleskom i srpskom jeziku i navesti razloge zbog kojih ste Vi idealan kandidat za pohađanje treninga

Prijavljivanje se vrši preko logopolis.beograd@gmail.com

Sastavni deo prijave treba da čine:

• Popunjen obrazac prijave – OBAVEZNO
  • Biografija (na srpskom i engleskom jeziku) – OBAVEZNO
  • Navesti zašto ste upravo Vi idealan kandidat za pohađanje treninga (na srpskom i engleskom jeziku)

ODŠTAMPAJTE PRIJAVU KLIKOM OVDE!

OSTALE INFORMACIJE

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA je 13.oktobar 2019. godine (13.10.2019.g.)

Tim Bleecker zadržava pravo postavljanja dodatnih uslova i telefonskih intervjua u cilju izbora polaznika.

USLOVI ZA DOBIJANJE CERTIFIKATA

U roku od mesec dana nakon završetka intenzivnog treninga, svaki polaznik je obavezan da preda 20-minutni snimak FLOORTIME seanse sa detetom. Nakon evaluacije video-materijala, predavač će obavestiti polaznike da li su uspešno završili trening. Ako predavač oceni da pojedini polaznik nije u potpunosti savladao program, taj polaznik će imati pravo na dva besplatna konferencijska poziva u mesecu koji sledi, te ponovo poslati drugi 20-minutni snimak rada sa detetom, koji će predavač ponovo oceniti. Obaveštenje o uspešnosti završetka treninga, polaznik će primiti nedelju dana od prijema ili procene novog materijala.

Da bi dobili pravo na certifikat licenciranog terapeuta za THE GREENSPAN FLOORTIME APPROACH™, polaznici su obavezni imati konferencijske pozive tokom jedne godine (ukupno 12 konferencijskih poziva), po završetku treninga. Ovi konfernecijski pozivi sa Tim Bleecker-om se rade u manjim grupama (2-3 polaznika zajedno). Tokom konferencijkih poziva, polaznici prikazuju desetominutne snimke FLOORTIME seanse. Cena jednog konferencijskog poziva je $ 50 (50 američkih dolara) i plaća se direktno The Floortime Center USA, na bazi uputstva predavača.

*Svi polaznici potpisuju ugovor sa predavačem, pre učestvovanja u intenzivnom treningu.

*Ovaj nivo edukacije – Stage 2, ne osposobljava polaznike za treniranje ili podučavanje roditeja ili terapeuta o Floortime pristupu

* U slučaju otkazivanja treninga od strane predavača, uplaćen novac će biti vraćen polaznicima u roku od 15 dana

PROGRAM

Trening je svakog dana podeljen u dva dela: pre podne (9 – 12) i posle podne (1 – 4) . Satnica je podložna promenama, u zavisnosti od broja polaznika.

1. DAN

Tokom prvog dana treninga, polaznici će slušati predavanja i pratiti video analize sa Timom. Predavanja će započeti kratkim pregledom modela FLOORTIME a u ostalom delu prepodnevnog predavanja će biti uključena napredna predavanja koja nisu uključena u dvodnevnu konferenciju. To podrazumeva predavanja o specifičnim Floortime tehnikama i drugim područjima dečijeg razvoja. Posle podne radiće se individualni trening sa svakim polaznikom u trajanju od 20 minuta Floortime seanse sa detetom. Za vreme svakog individualnog treninga, ostali polaznici posmatraće Floortime seansu u drugoj prostoriji putem videolinka.

Sve seanse će biti snimane i analiziraće se sledeći dan.

1. DAN

Preostali polaznici će biti mentorisani za vreme rada s detetom u trajanju od 20 minuta. Ostatak dana će se analizirati sve seanse.

Informacije i prijavljivanje: Snežana Perišić 063/34 37 55

e-mail: logopolis.beograd@gmail.com